Rozpis ledové plochy

 

 
38. týden 16.9.- 22.9.2019
       
pondělí   
16.09.2019   
06:15 - 07:15    
2.+3. třída
    07:30 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 4.+5. třída
    17:15 - 18:30 ml.+st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 17.09.2019 06:15 - 07:15
4.+5. třída
    07:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 přípravka+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 18.09.2019 06:15 - 07:15 ml. žáci +2.+3. třída
    07:30 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:45 4.+5.třída
    18:00 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 HC Korytná
       
       
čtvrtek 19.09.2019 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Kovocité
       
       
pátek 20.09.2019 06:45 - 07:45
GJAK
    08:00 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30
kraso
    15:30 - 16:30 ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 Hockeybar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Pikna
       
       
sobota 21.09.2019 06:00 - 07:30
volno
    07:45 - 08:45 přípravka
    09:00 - 13:45 volno
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 19:30 muži - Břeclav
    19:45 - 21:15 Měřinský
    21:30 - 23:00 Plemenářské služby
       
       
neděle 22.09.2019 07:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 HC Korytná
    10:30 - 12:00 SHL - Knot
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 volno
    18:00 - 19:30 volno
    19:45 - 21:15 Policie
     
 

 

 

 

 
39. týden 23.9.- 29.9.2019
       
pondělí   
23.09.2019   
06:15 - 07:15    
2.+3. třída
    07:30 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 4.+5. třída
    17:15 - 18:30 ml.+st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 24.09.2019 06:15 - 07:15
4.+5. třída
    07:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 přípravka+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 25.09.2019 06:15 - 07:15 ml. žáci +2.+3. třída
    07:30 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:45 4.+5.třída
    18:00 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 HC Korytná
       
       
čtvrtek 26.09.2019 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 volno
       
       
pátek 27.09.2019 06:45 - 07:45
GJAK
    08:00 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30
kraso
    15:30 - 16:30 ml. žáci
    17:00 - 19:30 junioři - Prostějov
    19:45 - 21:15 Hockeybar
    21:30 - 23:00 Lehuta
       
       
sobota 28.09.2019 06:00 - 07:00
volno
    07:15 - 08:15 přípravka
    08:30 - 11:45 4.+5.třída - Zlín B
    12:00 - 14:00 ml.žáci - VHK Vsetín
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 volno
    21:30 - 23:00 volno
       
       
neděle 29.09.2019 07:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 Hnila
    10:30 - 12:00 HC Korytná
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 18:45 junioři - Boskovice
    19:00 - 20:30 SHL Knot
    20:45 - 22:15 SHL Knot
     
 

 

 

 

 

 

 

 0