úterý, leden 28, 2020

zimak hlavicka04

Rozpis ledové plochy

 

 
5. týden 27.01.- 02.02.2020
   
   
pondělí         
27.01.2020             
06:15 - 07:15                  
2.+3.třída
    07:15 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 Pavlůsek
    17:15 - 18:30 ml. žáci + st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 28.01.2020 06:15 - 07:15
volno
    07:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 příprav.+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 29.01.2020 06:15 - 07:15 2.+3. třída
    07:30 - 09:00 volno
    09:00 - 10:00 HC + MŠ
    10:00 - 11:00 HC + MŠ
    11:00 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:45 4.+5. třída
    18:00 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 volno - sleva
       
       
čtvrtek 30.01.2020 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    08:30 - 13:30 volno
    13:15 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 volno-sleva
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 HC Korytná
       
       
pátek 31.01.2020 07:00 - 09:00
volno
    08:00 - 10:00 kraso
    11:00 - 12:30 Charita
    13:00 - 14:30
bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:30
Polášek
    17:00 - 19:30 junioři - Technika Brno
    19:45 - 21:15 Hockey bar
    21:30 - 23:00 Lehuta
       
       
sobota 01.02.2020 06:45 - 07.30
kraso
    07:45 - 08:45 přípravka
    09:00 - 10:00 Česká Zbrojovka
    10:15 - 12:15 ml.žáci - Uherské Hradiště
    12:30 - 14:00 Světlovánek Bojkovice
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 19:30 muži - Rosice
    19:45 - 21:15 Galas
    21:30 - 23:00 Plemenářské služby
       
       
neděle 02.02.2020 07:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 Hnila
    10:30 - 12:00 HC Korytná
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 Částkov
    18:00 - 19:00 Polichno
    19:15 - 20:45 SHL Knot
    21:00 - 22:30 SHL Knot
       
       

 

 

 
6. týden 03.02.- 09.02.2020
   
   
pondělí         
03.02.2020             
06:15 - 07:15                  
2.+3.třída
    07:15 - 08:15 Copt
    08:15 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 4.+5. třída
    17:15 - 18:30 ml. žáci + st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 04.02.2020 06:15 - 07:15
4.+5. třída
    07:15 - 08:15 Copt
    08:15 - 13:30 volno
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 příprav.+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 05.02.2020 06:15 - 07:15 2.+3. třída
    07:15 - 08:15 Copt
    08:30 - 09:00 volno
    09:00 - 10:00 HC + MŠ
    10:00 - 11:00 HC + MŠ
    11:00 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:45 4.+5. třída
    18:00 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 HC Korytná
       
       
čtvrtek 06.02.2020 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    08:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Kovocité
       
       
pátek 07.02.2020 06:45 - 07:45
GJAK
    08:00 - 10:00 volno
    10:30 - 12:00 ZŠ Újezdec
    13:30 - 15:30 kraso
    15:30 - 16:30
ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 Hockey bar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Pikna
       
       
sobota 08.02.2020 06:30 - 07.30
volno
    07:45 - 08:45 přípravka
    09:00 - 11:15 ml.žáci - Zlín
    11:30 - 12:30 volno
    12:30 - 14:00 Hřivínův Újezd
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 volno
       
       
neděle 09.02.2020 07:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 HC Korytná
    10:30 - 12:00 SHL Knot
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 Velký Ořechov
    18:00 - 19:30 volno
    19:45 - 21:15 Policie
       
       

 

 

 
7. týden 10.02.- 16.02.2020
   
   
pondělí         
10.02.2020             
06:15 - 07:15                  
2.+3.třída
    07:15 - 08:15 Copt
    08:30 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 4.+5. třída
    17:15 - 18:30 ml. žáci + st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 11.02.2020 06:15 - 07:15
4.+5. třída
    07:15 - 08:15 Copt
    08:15 - 13:30 volno
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 příprav.+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 12.02.2020 06:15 - 07:15 2.+3. třída
    07:15 - 08:15 Copt
    08:30 - 09:00 volno
    09:00 - 10:00 HC + MŠ
    10:00 - 11:00 HC + MŠ
    11:00 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:45 4.+5. třída
    18:00 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 volno
       
       
čtvrtek 13.02.2020 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    08:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 HC Korytná
       
       
pátek 14.02.2020 06:45 - 07:45
GJAK
    08:00 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:30 - 16:30
ml. žáci
    17:00 - 19:30 junioři - Polsko U18
    19:45 - 21:15 Hockeybar
    21:30 - 23:00 Lehuta
       
       
sobota 15.02.2020 06:45 - 07.30
kraso
    07:45 - 08:45 přípravka
    09:00 - 10:00 Česká Zbrojovka
    10:15 - 13:45 4.+5.třída - Kroměříž
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 19:30 muži - Hodonín
    19:45 - 21:15 Galas
    21:30 - 23:00 Plemenářské služby
       
       
neděle 16.02.2020 07:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 Hnila
    10:30 - 12:00 HC Korytná
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 18:45 junioři - Opava
    19:00 - 20:30 SHL - Knot
    20:45 - 22:15 SHL - Knot
       
       

 

 

 

 
8. týden 17.02.- 16.02.2020
   
   
pondělí         
17.02.2020             
06:15 - 07:15                  
2.+3.třída
    07:30 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 4.+5. třída
    17:15 - 18:30 ml. žáci + st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 18.02.2020 06:15 - 07:15
4.+5. třída
    07:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 příprav.+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 19.02.2020 06:15 - 07:15 2.+3. třída
    07:30 - 09:00 volno
    09:00 - 10:00 HC + MŠ
    10:00 - 11:00 HC + MŠ
    11:00 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:45 - 19:00 junioři - Boskovice ?
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 HC Koytná
       
       
čtvrtek 20.02.2020 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    08:30 - 10:00 volno
    10:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:15 ml. žáci
    17:45 - 20:30 muži - Brumov
    20:45 - 22:15 Kovocité
       
       
pátek 21.02.2020 06:45 - 07:45
GJAK
    08:00 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:30 - 16:30
ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 Hockeybar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Pikna
       
       
sobota 22.02.2020 06:30 - 07.30
volno
    07:45 - 08:45 přípravka
    09:00 - 14:00 volno
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 volno
    21:30 - 23:00 volno
       
       
neděle 23.02.2020 07:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 HC Korytná
    10:30 - 12:00 SHL - Knot
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:15 Zálesí
    17:30 - 19:00 Galas
    19:45 - 21:15 Policie
       
       

 

 

 

 

 

 

 

 

zavřít kalkulačka

Kalkulačka vstupného

Den a délka návštěvy

Počet osob

Výpočet vstupného